پایان نامه مدیریت در مورد :
آلودگی زیست محیطی-خرید و دانلود فایل

پایان نامه مدیریت در مورد : آلودگی زیست محیطی-خرید و دانلود فایل

دانلود پایان نامه

قرارگیری افراد در معرض ماده سمی باید به اندازه کافی طولانی باشد تا تاثیر گذار باشد .
اگر هر کدام از شرایط فوق برقرار نباشد ، نشت ماده سمی منجر به پخش ایمن خواهد شد . در ارزیابی ریسک از یک معیار فتی برای تعیین بحرانی بودن یک حادثه استفاده می شود .
3-1-2-1-2-3 تاثیرات زیست محیطی:
از دیدگاه زیست محیطی ، پخش ایمن هنگامی اتفاق می افتد که مواد رها شده کاملاً در درون مرز فیزیکی واحد صنعتی باشند . اگر مواد رها شده را نتوانیم در این مرز فیزیکی کنترل کنیم آنگاه نشتی مواد خطرناک منجر به آلودگی زیست محیطی خواهد شد . آلودگی آب های زیرزمینی نیز به عنوان یک نشتی فراتر از مرزهای فیزیکی در نظر گرفته می شود .
3-1-2-1-2-4 تاثیرات خسارت مالی ناشی از توقف تولید:
تاثیرات خسارت مالی ناشی از توقف تولید با بهره گرفتن از پیامدهای حوادث آتش سوزی آنالیز می شود .لذا نتایج مربوط به آنالیز خسارت مالی ناشی از توقف تولید همانند نتایج حوادث اتش سوزی می باشد .

3-1-2-1-3 کاربرد مدل های تاثیر برای تخمین پیامدها:
دو مرحله اول درمحاسبه پیامدهای از کارافتادگی مربوط به پیش بینی رفتارهای نشتی بر اساس پدیده های فیزیکی است . مرحله سوم عبارت است از تبدیل رفتارها به پیامدها برای تخمین پیامدهای یک رفتار نشتی از مدل های تاثیر که معیارهای تاثیر نیز نامیده می شوند ، استفاده می شود .

در RBI از دو نوع معیار تاثیر برای تخمین پیامدهای یک نتیجه نشتی استفاده می کنیم : مدل تاثیر مستقیم و مدل حداقل انحراف از مقدار میانگین ( probit) . مدل های تاثیر مستقیم برای پیامدهای آتش سوزی وقفه های تجاری محیط زیست استفاده می شود. در حالی که برای تخمین پیامدهای ناشی از سمیت از مدل حداقل انحراف از مدار میانگین استفاده می شود .
مدل تاثیر مستقیم از یک راهکار قبول / رد برای پیش بینی پیامدهای یک رفتار استفاده می کند . در این مدل فرض می شود که اگر رفتار یک نشتی زیر حد بحرانی از قبل تعریف شده باشد آنگاه هیچ پیامدی در بر نخواهد داشت . این مدل همچنین برای هر رفتاری که بالاتر از حد بحرانی قرار دارد فقط یک تاثیر در نظر میگیرد . این شیوه بسیار تقریبی است زیرا در واقع طیف وسیعی از تاثیرات برای یک دامنه از رفتار مشاهده می شود .
مدل حداقل انحراف از مقدار میانگین یا Probit( که شکل کوتاه Probability Unit به معنی واحد احتمال می باشد ) یک روش آماری برای ازریابی پیامدهاست. در این روش برای متغیری که یک نتیجه احتمالی توصیف شده توسط توزیع نرمال دارد، یک رابطه عمومی وابسته به زمان تعریف می شود . Probit دارای مقدار میانگین 5 و واریانس 1 می باشد.[11]

 
 

3-1-2-2 مروری بر احتمال وقوع از کارافتادگی:


برای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  77u.ir  مراجعه نمایید
رشته مدیریت همه موضوعات و گرایش ها : صنعتی ، دولتی ، MBA ، مالی ، بازاریابی (تبلیغات – برند – مصرف کننده -مشتری ،نظام کیفیت فراگیر ، بازرگانی بین الملل ، صادرات و واردات ، اجرایی ، کارآفرینی ، بیمه ، تحول ، فناوری اطلاعات ، مدیریت دانش ،استراتژیک ، سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت منابع انسانی و افزایش بهره وری کارکنان سازمان

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

برای آنالیز احتمال، از یک بانک اطلاعاتی فرکانس عمومی از کارافتادگی انواع تجهیزات استفاده می کنیم . سپس این فرکانس های عمومی توسط دو فاکتور تصحیح می شوند: فاکتور تصحیح تجهیزات ( FE)و فاکتور تصحیح ارزیابی سیستم مدیریت (FM). فرکانس ازکارافتادگی تصحیح شده از حاصل ضرب فرکانس عمومی ازکارافتادگی در دو فاکتور تصحیح فوق به دست می آید ، معادله زیر :
(2-1) Frequency adjusted = Frequency generic × FE × FM

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو